Srpen 2008

Joe Trohman

30. srpna 2008 v 21:54
Joseph Mark Trohman (narozen 1.září 1984) je hlavní kytarista Chigaské pop-punkové formace Fall Out Boy.
Začátek života
Joe se narodil v Hollywoodu na Floridě židovským rodičům a chodil na Hebrew School. Jeho otec je kardiolog. Joe vyrůstal v South Russelu, východ Clevelandu, Ohio. Žil tu dvanáct let a chodil na Chagrin Falls Schools, hrál na trombón ve školní kapele do té doby než nvzal do ruky kytaru. Přestěhoval se do Winnetka, Illinois, předměstí Chicaga, kde byl také asi 12 let. Chodil na Washburne Middle School, kde byl v různých kapelách jen tak pro zábavu. Po Washburnu přešel na New Trier Township High School. Během střední školy byl členem audiovizuálního klubu, New Trier Network, stejně jako Pete Wentz, který v té době byl ve skupině Arma Angelus.
Fall Out Boy
Joe založil kapelu spolu s Petem Wentzem. Plánovali založit hardcorovou skupinu, ale když neuspěli, začali se ochomýtat okolo pop-punku. Joe potkal Patricka Stumpa, kytaristu a zpěváka kapely, když se v knihkupectví začali bavit o kapele Neurosis.

Andy Hurley

30. srpna 2008 v 20:42
Andrew John Hurley (narozen 31.května 1980 v Milwaukee, Wisconsin) je bubeník Chigaské formace Fall Out Boy.
Osobní život
Poté co mu v pěti letech umřel otec, Andy vyrůstal jen s matkou, zdravotní sestrou. Když vyrůstal byl považován za potížisu a hodně pil a nikoho nechtěl poslouchat. 1.listopadu 1995 vzal za svou "víru" tzv. straight edge a tento lifestyle dodržuje dodnes. Andy chodil na University of Wisconsin-Milwaukee v Milwaukee, Wisconsin a soustřeďoval se na antropologii a historii. Oboje studia dokončuje i během turné a nahrávání. Andy má poněkud extrémní pohled na politiku a věří že, jednou civilizace zanikne. O tomto mluvil v článku pro Rolling Stone v únoru 2007, také tvrdil že kariéra odporuje jeho víře, ale také zároveň se naučil starat se o živobytí. Andy je vegan a dělal rozhovor s PETA. Byl také nominován od PETA2 na ne sexy vegetariána, ale vítězi se stali herečka Natalie Portman a kytarista skupina Good Charlotte Benji Madden.
Kariéra
Andy se přidal k Fall Out Boy v roce 2003 po jejich debutovém albu Fall Out Boy's Evening Out With Your Girlfriend. Fall Out Boy je čtvrtá skupina kde je Andy s Petem Wentzem. Andy byl také ve skupinách jako Racetraitor, Kill the Slavemaster, Project Rocket, xl Have a Fearx, The Kill Pill. V roce 1999 se stal hostujícím bubeníkem na EP Jihad od Vegan Reich. Andy také vytváří komiks spolu s přáteli Tylerem a Mattem. Datum vydání je někdy v roce 2007.

Pete Wentz

30. srpna 2008 v 20:27
Rodné jméno:Peter Lewis Kington Wentz III.
Místo nar.:Willmette,Illinois (USA)
Narození:5.června 1979
Znamení:Blíženec
ŽIVOT:
Peter Wentz vyrostl ve Wilmette na předměstí Chicaga. Je nejstarší ze tří dětí a navštěvoval North Shore Country Day School, kde patřil do celostátního výběru fotbalistů. Po dokončení studia na střední škole v roce 1997 pokračoval ve studiu politologie na univerzitě DePaul. Skončil ale v prvním pololetí, jelikož už před nástupem na univerzitu váhal mezi váhal mezi školou a hudbou, která nakonec zvítězila.
Wentz byl úzce spjatý s chicagskou punkovou scénou, kde působil v několika kapelách například Arma Angelus, Yellow Road Priest, Racetraitor a v dalších relativně neznámých kapelách.

V roce 2001 založil společně s Joe Trohmanem a Patrickem Stumpem Fall Out Boy, později se ke kapele připojil i Andy Hurley. V roce 2004 odehrál poslední koncert za Arma Angelus, kde současně působil a začal se naplno věnovat Fall Out Boy.
V roce 2002 vydali Fall Out Boy první EP a brzy na to v roce 2003 svou první desku Fall Out Boy\'s Evening Out with Your Girlfriend. Kapela se v Chicagu rychle stala známou a Pete Wentz se stal jejím frontmanem.

Ke konci roku 2003 podepsali Fall Out Boy nahrávací smlouvu s Island Records, kde ji také vyšla DVD a další EP.

V únoru 2005 se Pete pokusil o sebevraždu, vzal si příliš velkou dávku antidepresiv a následkem toho strávil týden v nemocnici. Později k této události řekl: Izoloval jsem se čím dál víc a víc. Čím víc jsem se vzdaloval, tím víc jsem všechno cítil. "Chtěl jsem zastavit mé myšlenky, už jsem nechtěl o ničem přemýšlet." Tento sebevražedný pokus poté i zhudebnil v písni 7 Minutes in Heaven (7 minut v nebi), která vyšla na albu From Under the Cork Tree.
Po této události se Wentz nastěhoval zpátky k rodičům.

A aby toho nebylo málo se na netu objevili Petovi nahe fotky!Pete se pak k tomu vyjádřil stylem že mu fotky někdo ukradl a že ho to dost vzalo,ale pak se rozhodla brát celou sitiaci s hmorem!
17.5. 2008 do toho se svou dlouholetou přítelkyní Ash simpson praštil!O důvod víc je že Ash čeká s Petem holčičku!Termín porodu vychází přesně na 31.řijna,takže to bude Halloween baby!Pete je z toho prý nadšený,protože tenhle starašidelný svátek zbožnuje!

Patrick Stump

29. srpna 2008 v 13:08
Patrick Stump (*27. dubna 1984 Glenview, Illinois) vlastním jménem Patrick Martin Stumph je americký muzikant, skladatel a producent. Je hlavním zpěvákem a kytaristou ve skupině Fall Out Boy.

Kariéra

Své nadání zdědil stejně tak jako jeho bratr Kevin , který je významný houslista. Když se připojil k Fall Out Boy předtím nikdy nezpíval v žádné skupině ani nebral hodiny zpěvu. Když se poprvé setkal s Joem Trohmanem tak až za delší dobu se připojil ke kapele a vzal na sebe pěvecké povinnosti.Patrick umí hrát na kytaru,baskytaru,bicí,klavír a na trubku! (to je ale šikulka!!)
Jeho hlas je označován jako tenor.I když on sám řekl nedávno v rozhovoru pro MTV: "Podle Wikipedie je můj hlas tenor, ale asi to není v mých silách". (což není vůůůbc pravda!)
Když mu bylo 16 rozhodl se ze svého příjmení Stumph odstranit h kvůli častým chybám.
Patrick napsal většinu textů na album Take This to Your Grave, právě tak jako na debutové album Fall Out Boy's Evening Out with Your Girlfriend. Jeho texty většinou odrážejí jeho osobní pocity během studia na střední škole.
Na dalších albech začal psát texty basák Peter Wentz, který na sebe vzal veškerou textovou zodpovědnost.
Jako producent spolupracoval s The Hush Sound nebo Gym Class Heroes, kde si zazpíval i v úspěšné písni Cupid's Chokehold a Clothes off.