Pete Wentz

30. srpna 2008 v 20:27
Rodné jméno:Peter Lewis Kington Wentz III.
Místo nar.:Willmette,Illinois (USA)
Narození:5.června 1979
Znamení:Blíženec
ŽIVOT:
Peter Wentz vyrostl ve Wilmette na předměstí Chicaga. Je nejstarší ze tří dětí a navštěvoval North Shore Country Day School, kde patřil do celostátního výběru fotbalistů. Po dokončení studia na střední škole v roce 1997 pokračoval ve studiu politologie na univerzitě DePaul. Skončil ale v prvním pololetí, jelikož už před nástupem na univerzitu váhal mezi váhal mezi školou a hudbou, která nakonec zvítězila.
Wentz byl úzce spjatý s chicagskou punkovou scénou, kde působil v několika kapelách například Arma Angelus, Yellow Road Priest, Racetraitor a v dalších relativně neznámých kapelách.

V roce 2001 založil společně s Joe Trohmanem a Patrickem Stumpem Fall Out Boy, později se ke kapele připojil i Andy Hurley. V roce 2004 odehrál poslední koncert za Arma Angelus, kde současně působil a začal se naplno věnovat Fall Out Boy.
V roce 2002 vydali Fall Out Boy první EP a brzy na to v roce 2003 svou první desku Fall Out Boy\'s Evening Out with Your Girlfriend. Kapela se v Chicagu rychle stala známou a Pete Wentz se stal jejím frontmanem.

Ke konci roku 2003 podepsali Fall Out Boy nahrávací smlouvu s Island Records, kde ji také vyšla DVD a další EP.

V únoru 2005 se Pete pokusil o sebevraždu, vzal si příliš velkou dávku antidepresiv a následkem toho strávil týden v nemocnici. Později k této události řekl: Izoloval jsem se čím dál víc a víc. Čím víc jsem se vzdaloval, tím víc jsem všechno cítil. "Chtěl jsem zastavit mé myšlenky, už jsem nechtěl o ničem přemýšlet." Tento sebevražedný pokus poté i zhudebnil v písni 7 Minutes in Heaven (7 minut v nebi), která vyšla na albu From Under the Cork Tree.
Po této události se Wentz nastěhoval zpátky k rodičům.

A aby toho nebylo málo se na netu objevili Petovi nahe fotky!Pete se pak k tomu vyjádřil stylem že mu fotky někdo ukradl a že ho to dost vzalo,ale pak se rozhodla brát celou sitiaci s hmorem!
17.5. 2008 do toho se svou dlouholetou přítelkyní Ash simpson praštil!O důvod víc je že Ash čeká s Petem holčičku!Termín porodu vychází přesně na 31.řijna,takže to bude Halloween baby!Pete je z toho prý nadšený,protože tenhle starašidelný svátek zbožnuje!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama