Obal CD "Folie A Deux"!

22. září 2008 v 13:09
Tak tady je obal nového cédéčka...
(Už se nemůžu dočkat co bude uvnitř!a ten obal se mě fakt líbí!!!bude to fakt BOMBA!)

Chicágská čtveřice Fall Out Boy vydává 4. listopadu prostřednictvím Island Records novou desku s názvem "Folie à Deux", která představí symbolických 13 nových písní, v nichž by se kromě tradičních vokálů kapely měl
y objevit i hlasy několika zajímavých hostů. Samotné písně jsou tentokrát zaměřené na politiku, ale zabrousí také do mezilidských vztahů, morálních sporů i sociálních nedostatků.

Textařské taktovky se opět ujal především baskytarista Pete Wentz, který celou desku prošpikoval pravdou, vírou, arogancí nebo nevěrou a nejrůznějšími závazky vůči ostatním. O přiblížení celkové nálady a duše alba se pokusil frontman Fall Out Boy Patrick Stump, jenž se nedávno o čerstvé desce trochu rozpovídal.

"Jde o svět, ve kterém se od sebe moc neliší nějaká právní řeč na kampani a manželský slib. Obojí je totiž založeno na slibech, které jsou jednoduše a často zkažené. Pete přesně naplnil to, co jsem chtěl, aby na desce bylo. Nemyslím si, že ho za to někdo bude chválit, ale já si myslím, že je úžasný a hodně talentovaný. Lidi vidí jen úlomky toho, jaký je. Díky obrázkům ho vidíte, jak jde se šálkem kávy do studia, ale už ho nevidíte v tom studiu. Pracuje fakt vrdě. Na téhle desce se naprosto překonal. Ani on sám neví, jak dobrý jsou texty na novém albu. Když je napsal, chyběl jim už jen nějaký kabát, a tak jsem je dobarvil svou hudbou," pochvaluje svého kolegu Stump.

%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama